Javascript is required to load this page.
Strona załadowana
Chcemy poznać Wasze doświadczenia i opinię, aby zrozumieć jak przynależenie do pozaszkolnych grup rówieśniczych (zajęcia pozaszkolne, drużyny sportowe i harcerskie, grupy znajomych poza szkołą lub w sieci itp. ) i nawiązywane w nich relacje wpływają na samopoczucie. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli efektywniej projektować działania mające na celu polepszenie dobrostanu młodzieży.
Zapraszamy osoby w wieku od 14 do 19 lat, które na dowolnym etapie edukacji doświadczyły problemów w relacjach w klasie lub szkole (np. bicia, szarpania, obgadywania, dokuczania, wykluczania z grupy, krzywdzenia za pomocą mediów społecznościowych itd. ) oraz uczęszczają na zajęcia odbywające się poza szkołą lub należą do pozaszkolnej grupy rówieśników.
Poniższy formularz ma na celu rekrutację osób do kolejnego etapu projektu – indywidualnej rozmowy z członkiem zespołu. Prosimy zatem o szczere odpowiedzi.
Na rozmowę umówimy się z Tobą indywidualnie jeżeli zakwalifikujesz się do kolejnego etapu projektu. Rozmowa będzie anonimowa (z treści rozmowy usunięte zostaną wszelkie dane umożliwiające identyfikację) i poufna. Będzie trwała około godziny, a zebrane informacje będą użyte tylko w celach naukowych.
Wojtek, Magda, Aleksandra, Aśka, Patryk, Weronika
Jesteśmy członkami zespołu badawczego Uniwersytetu SWPS pod opieką merytoryczną dr Małgorzaty Wójcik. Prowadzimy projekt: "Friends ON, Bullying OFF – Relacje w pozaszkolnych grupach rówieśniczych, a dobrostan młodzieży".
Obsługiwane przez Qualtrics